| pianki poliuretanowe. Greiner MULTIfoam Sp. z o. o. działa w Polsce od 2003 roku i jest jednym z zakładów Greiner Holding AG - światowego lidera produkcji i przetwórstwa pianki poliuretanowej. Zapraszamy pianki poliuretanowe . |
| Klub Malucha łódź. Klub Maluszka Tygrysek powstał, aby zapewnić dzieciom ciepłą i domową atmosferę, podczas gdy ich rodzice muszą iść do pracy. Klub Malucha łódź - zapraszamy. |
| Biuro rachunkowe. Profesjonalne biuro rachunkowe w Łodzi. Jesli szukasz profesjonalisty zapraszamy - Biuro rachunkowe . |
POLFIN S.C. jest producentem rur żebrowanych, U – rurek, zwojnic, wentylatorów i wymienników ciepła o wysokiej wydajności i niskich kosztach eksploatacji podczas wieloletniej pracy. Doświadczenie oraz stosowana technologia i urządzenia gwarantują jakość odpowiadającą światowym normom.
Firma GANZ Jacek Czyżewski obecna jest na rynku od 2005 roku, świadcząc usługi z zakresu obróbki skrawaniem CNC (cięcie, toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie) prac ślusarskich i monterskich zarówno na podstawie dokumentacji powierzonej jak i opracowań własnych. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz doświadczoną kadrę zarządzającą. Poza tym dysponuje dobrze wyposażonym i nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu możliwe jest wykonanie zaawansowanych technicznie projektów z zachowaniem najostrzejszych wymagań jakościowych. Firma z siedzibą we Wrocławiu.
Na stronie internetowej naszej firmy znajdziesz bogatą ofertę sprzętu gastronomicznego, masarniczego oraz piekarniczego. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży gastronomicznej, ponieważ nasza firma istnieje na polskim rynku już ponad pięć lat. Poza sprzedażą sprzętu zajmujemy się również skupem wszelkich urządzeń gastronomicznych za dogodną cenę. Bogate doświadczenie, najwyższa jakość oferowanych urządzeń oraz fachowa obsługa klienta, to tylko niektóre czynniki składające się na jakość usług naszej firmy.
Tworzywa sztuczne dla budownictwa, reklamy i przemysłu w postaci płyt, prętów, wałków,rur i tulei. W ofercie następujące tworzywa sztuczne: poliamid, poliwęglan komorowy, poliwęglan lity, polietylen, teflon, plexi, tekstolit, poliacetal.Dodatkową działalnością firmy jest obróbka tworzyw sztucznych-elementy wykonujemy na podstawie rysunku technicznego lub wzornika
Sprzedaż hurtowa i detaliczna z zakresu: łożyska, pasy klinowe, pasy uzębione, pierścienie segera, oringi, simmeringi, płytki osadcze, podkładki fibrowe, podkładki miedziane i teflonowe, wpusty, kołki, żeliwne zespoły łożyskowe, szczotki do elektronarzędzi, kleje, smary, igły. Posiadamy produkty SKF, FAG, INA, TIMKEN, NACHI, KOYO, NTN, NSK-RHP, SNR, GMN, TORRINGTON, ELGES. Zakupu można dokonać przez sklep internetowy jak również w siedzibie firmy w Oświęcimiu.