Teatr

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien
producent obuwia Alvo-Shoes. producent obuwia Alvo-Shoes
kredyt bez bik online. kredyt bez bik online

Wyszukaj stronę        Teatr profilaktyczny zaprasza

Teatr profilaktyczny zaprasza
Teatr Króla jest teatrem profilaktycznym, stworzonym z myślą o dzieciach i młodzieży. Nasze spektakle profilaktyczne mają na celu uświadomienie młodym ludziom szkodliwości niewłaściwego trybu życia i stosowania używek. Przedstawienia naszego teatru profilaktycznego, uzmysławiają widzom jak groźne dla zdrowia są takie nałogi jak palenie papierosów, nadużywanie alkoholu czy używanie narkotyków. Teatr profilaktyczny ostrzegający przez używkami.
http://www.teatrkrola.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szczudlarze

Szczudlarze
Chyba nie ma nic ładniejszego niż szczudlarze występujący na pierwszej komunii. Sztuka ta jest jest jeszcze słabo rozpowszechniona, ale bardzo lubiana. Szczególnym szczudlarze cieszą się uznaniem wśród dzieci. Zachwycają się oni utrzymanie pionu i wytrzymałość szczudlarzy. W oprawie ślubnej szczudlarze ucharakteryzowani za anioły dodają szczególnego uroku takim przyjęciom i na bardzo długo zostają w wyobraźni gości. Jeśli chciałbyś uświetnić swoją wyjątkową okazję należy zatrudnić szczudlarzy. Niezapomniane emocje gwarantowane.
http://www.szczudlarze.info/
Pokaż szczegóły wpisu...

Łaziska Górne Gej

Łaziska Górne Gej
Melancholijna historia z gatunku tych nad wyraz prawdziwych. Czekający na romans gej przemierza Łaziska Górne, aby znaleźć idealnego partnera. Osa lub być gejem pełna gebą. Od dziś i wy możecie należeć do grona jego fanów.
http://osa.co.nf/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wydarzenia kulturalne Rzeszów

Wydarzenia kulturalne Rzeszów
Głównym miejscem, gdzie będą pojawiać się aktualności kulturalne jest portal internetowy - www.kultura.erzeszow.pl. Mieszkańcy Rzeszowa mogą tu znaleźć szereg wiadomości odnośnie nadchodzących inicjatyw i imprez w stolicy Podkarpacia. Strona internetowa kultura.erzeszow.pl jest źródłem aktualności dla wszystkich amatorów teatru, wydarzeń kulturalnych oraz Tych wszystkich, dla których ważne jest życie kulturalne stolicy Podkarpacia.
http://www.kultura.erzeszow.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Teatr edukacji Wrocław

Teatr edukacji Wrocław
Zapraszamy na stronę naszego teatru edukacji we Wrocławiu. Nasze spektakle skierowane są do dzieci i młodzieży. Repertuar podzielony jest na grupy wiekowe: przedszkola i młodsze dzieci szkoły podstawowej, dzieci klas IV-VI oraz młodzież gimnazjalna i liceum. Po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem istnieje możliwość umówienia spotkania z aktorami spektaklu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na stronie internetowej www.in-art.wroclaw.pl
http://www.in-art.wroclaw.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009