Meble metalowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://transport-busami.pl. https://transport-busami.pl

Wyszukaj stronę        Szafy BHP

Szafy BHP
Firma Nortex prowadzi działalność od od ponad 20 lat. Jej główną domeną są szafy metalowe o różnorodnych zastosowaniach. Firma oferuje fachową obsługę zamówienia ? wytwarzając gotowe szafki szkolne i szafy bhp oraz szafy metalowe wg indywidualnego projektu Klienta. Firma transportuje szafy do Klienta. Jest otwarta na wymagania Zamawiającego, produkuje szafy o różnorodnych wymiarach i kolorach. Szafy Firmy Nortex charakteryzują się stabilną budową oraz nowoczesnym wzornictwem i metodą lakierowania.
http://www.nortex.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Meble biurowe i warsztatowe

Meble biurowe i warsztatowe
INVENTIVE GROUP jest warszawską spółką, która ma Państwu do zaoferowania szeroką gamę mebli metalowych i drewnianych. Charakteryzuje nas to, że chcemy spełniać indywidualne potrzeby każdego Klienta, dzięki czemu jesteśmy otwarci na nietypowe projekty.
http://www.inventivegroup.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Szafy BHP, obróbka metali- Rotax

Szafy BHP, obróbka metali- Rotax
Szafy BHP to przedmiot, który musi spełnić szczególne standardy bezpieczeństwa i wygody. Z tego powodu dbamy o to, by wykonywane przez nas szafki były jak najwyższej jakości. Obróbka metali to od lat nasza specjalność, a wykonywane przez nas szafy metalowe to produkty najwyższej jakości i standardzie. Wykonaliśmy już szafki szkolne dla dziesiątek szkół i otrzymaliśmy pozytywne opinie od wielu zadowolonych dyrektorów i rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.
http://www.rotaxbydgoszcz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Meble medyczne i dygestorie

Meble medyczne i dygestorie
Firma Rezon SC to ceniony polski producent komór chłodniczych, chłodni i mroźni przeznaczonych do przechowywania ciał na tacach lub w trumnach a także stołów sekcyjnych. Firma Rezon SC posiada duże doświadczenie w produkcji komór chłodniczych dopasowanych do potrzeb klienta oraz wytwarzanych na wymiar. Odbiorcom usług i asortymentu przedsiębiorstwa są zakłady pogrzebowe, prosektoria a także zakłady medycyny sądowej. Z każdym rokiem gama produktów jest poszerzana o nowoczesne urządzenia przeznaczone do pracy z niebezpiecznymi preparatami, wszelkiego rodzaju dygestoria oraz meble medyczne i laboratoryjne. Firma Rezon wszystkie urządzenia wytwarza zgodnie z normami europejskimi ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej.
http://rezon.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009